Prywatna Szkoła Podstawowa AMICUS w Katowicach

Prywatne Gimnazjum Amikus

Osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2017/2018

Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2018

J.Polski
Matematyka
Historia i WoS
Przedm. przyrodnicze
Angielski Podstawowy
Angielski Rozszerzony
  • 100
  • 90
  • 80
  • 70
  • 60
  • 50
    40
80
68
68
73
52
51
70
59
59
77
56
55
97
68
69
86
52
52



ROK SZKOLNY 2016/2017

Wyniki egzaminu gimnazjalnego w 2017 roku

J.Polski
Matematyka
Historia i WoS
Przedm. przyrodnicze
Angielski Podstawowy
Angielski Rozszerzony
  • 100
  • 90
  • 80
  • 70
  • 60
  • 50
    40
87
69
71
47
83
59
76
52
97
67
88
49

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

Matematyka

Mikołaj Wąsacz

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.
  • Zajęcie II miejsca w Wojewódzkim Konkursie „Przygoda z Matematyką” organizowanego przez Uniwersytet Śląski.
  • Otrzymał wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2017.
  • Uczestniczył w półfinale Ogólnopolskiego Konkursu Olimpiada Matematyczna Juniorów.
  • Został finalistą Miejskiego Konkursu „Mistrz Matematyki”.

Michał Bartusek

  • Został finalistą Miejskiego Konkursu „Mistrz Matematyki 2017”, w którym uczestniczyli uczniowie klas III gimnazjów katowickich.
  • Uzyskał wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2017.

Wojciech Szczerbo

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu „Przygoda z Matematyką” organizowanego przez Uniwersytet Śląski.
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu „Nudna Matematyka”.
  • Otrzymał wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2017.

Kamil Długosz

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu „Przygoda z Matematyką” organizowanego przez Uniwersytet Śląski.

Fizyka

Mikołaj Wąsacz

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki.
  • Uzyskał wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA .
  • Zdobywca tytułu KAON w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko i I miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Fizyka in English.
  • W Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym PANDA uzyskał wyróżnienie zajmując VII miejsce.
  • Uczestnicząc w Festiwalu Młodych Naukowców, zdobył wyróżnienie.

Tomasz Sobieraj

  • Zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Fizyki EUREKA.

Michał Bartusek

  • Zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Fizyki EUREKA oraz w Międzyszkolnym Konkursie Fizyka in English.

Jacek Śliwiński

  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Fizyki EUREKA.

Martyna Matysiewicz

  • Zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Fizyki EUREKA.

Michał Żelazny

  • Zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Fizyki EUREKA.

Biologia

Claire Bongage

  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii.
  • Finalistka konkursu biologicznego „Z biologią za pan brat”.

Jacek Śliwiński

  • Finalista konkursu biologicznego „Z biologią za pan brat”.

Martyna Matysiewicz

  • Laureatka Ogólnopolskiego konkursu biologicznego pod patronatem MEN, MZ, Kuratorium Oświaty w Katowicach.
  • Finalistka konkursu biologicznego „Z biologią za pan brat”.

Wiedza o społeczeństwie

Olga Szcześniak

  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie.

Jacek Śliwiński

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie.

Historia

Tomasz Sobieraj

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.

Języki obce

Mikołaj Wąsacz

  • Uzyskał dyplom z wynikiem bardzo dobrym w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX.

Claire Bongage

  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego.
  • Zdała egzamin FCE z wynikiem B.

Tomasz Sobieraj

  • Egzamin FCE zdał z wynikiem B.
  • Wyróżnienie w Wojewódzkim XV Konkursie Lingwistycznym im. L. Zamenhofa.

Olga Szcześniak

  • Laureatka Wojewódzkiego XV Konkursu Lingwistycznego im. L. Zamenhofa.
  • Zdała egzamin FCE z wynikiem B.

Jacek Śliwiński

  • Laureat Wojewódzkiego XV Konkursu Lingwistycznego im. L. Zamenhofa.
  • Egzamin FCE z wynikiem B.

Sport

Michał Żelazny

  • Zdobył I miejsce w Mistrzostwach Polski Południowej w walkach OYAMA KARATE w kategorii Junior 14 – 16 lat.
  • Puchar Europy i I. miejsce w wyżej wymienionej dyscyplinie (Wałbrzych).
  • Puchar Polski południowej (Chorzów).
  • Mistrzostwo Polski w kategorii Junior Starszy (16 – 18 lat) - Andrychów.



ROK SZKOLNY 2015/2016

Matematyka

Mikołaj Wąsacz

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
  • Laureat Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”
  • Laureat XII Wojewódzkiego Konkursu „Przygoda z matematyką” pod patronatem UŚ.
  • Tytuł laureata i II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „ Nudna Matematyka”

Jakub Łucki

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
  • Laureat XII Wojewódzkiego Konkursu „Przygoda z matematyką” pod patronatem Uniwersytetu Śląskiego
  • Finalista  Wojewódzkiego Konkursu „ Nudna Matematyka”
  • Wyróżnienie  w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
  • W konkursie dla uczniów klas trzecich katowickich gimnazjów „Mistrz Matematyki 2016” uzyskał tytuł Wicemistrza Matematyki 2016.
  • W grupowym Międzynarodowym Konkursie  „ Matematyka bez Granic” zdobył IV miejsce w regionie północno – śląskim.

Kamil Sewera

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Mateusz Latusek

  • Finalista XII Wojewódzkiego Konkursu „Przygoda z matematyką” pod patronatem UŚ.
  • Półfinalista  Wojewódzkiego Konkursu „ Nudna Matematyka”

Wojciech Szczerbo

  • Uzyskał wynik bardzo dobry  w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

Jakub Schmid

  • Półfinalista  Wojewódzkiego Konkursu „ Nudna Matematyka”
  • W grupowym Międzynarodowym Konkursie  „ Matematyka bez Granic” zdobył IV miejsce w regionie północno – śląskim.
  • Został finalistą w konkursie dla uczniów klas trzecich katowickich gimnazjów „Mistrz Matematyki 2016”

Kacper Drobiec

  • W grupowym Międzynarodowym Konkursie  „ Matematyka bez Granic” zdobył IV miejsce w regionie północno – śląskim.

Dawid Hochuł

  • Półfinalista  Wojewódzkiego Konkursu „ Nudna Matematyka”
  • W grupowym Międzynarodowym Konkursie  „ Matematyka bez Granic” zdobył IV miejsce w regionie północno – śląskim.

Leo Sornek

  • W grupowym Międzynarodowym Konkursie  „ Matematyka bez Granic” zdobył IV miejsce w regionie północno – śląskim.

 

Biologia

Magda Sajdak

  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
  • Zdobyła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym pod patronatem Uniwersytetu Śląskiego
  • Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Transplantologicznego

Martyna Matysiewicz

  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Jakub Łucki

  • Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Transplantologicznego

 

Fizyka

Jakub Łucki

  • Uzyskał wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „ Eureka”

Kamil Sewera

  • Uzyskał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „ Eureka”

Jakub Schmid

  • Uzyskał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”

Dawid Hochuł

  • Uzyskał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „ Eureka”

Leo Sornek

  • Uzyskał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „ Eureka”

 

Historia

Kacper Drobiec

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii

 

J. angielski

Jakub Łucki

  • Uzyskał wynik  dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX 2016

Jakub Schmid

  • Zdobył I miejsce w XIV Wojewódzkim Konkursie Lingwistycznym im. L. Zamenhofa z języka angielskiego i języka niemieckiego dla gimnazjalistów w 2016r.

 

J. niemiecki

Izabela Wrzeska  

  • Zajęła II miejsce w XIV Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego

 

INNE

Michał Żelazny

  • Mistrzostwo Świata w karate kontaktowym Dageki 2016
  • Wicemistrzostwo świata w Kata Dageki 2016

ROK SZKOLNY 2014/2015

WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO w 2015 roku

Wyniki

Wyniki

BIOLOGIA

Karen Sornek  kl. III a

  • Laureatka pierwszego miejsca Ogólnopolskiego Konkursu Transplantologicznego pod patronatem Ministerstwa Zdrowia i Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

  • Laureatka I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym „Biologia za pan brat” pod patronatem Uniwersytetu Śląskiego.

  • Finalistka IV miejsca Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego pod patronatem WFOŚiGW(Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i   Gospodarki Wodnej).

Paweł Skowron kl. III a

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach.

  • Finalista IV miejsca Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego pod patronatem WFOŚiGW. (Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i   Gospodarki Wodnej).

Nicola Bekacz kl. III a

  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach.

  • Finalistka IV miejsca Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego pod patronatem WFOSiGW. (Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i   Gospodarki Wodnej).

Justyna Rusecka kl. III b

  • Finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego pod patronatem WFOSiGW (Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i   Gospodarki Wodnej).

 

MATEMATYKA

Kajetan Zarzycki kl. III a 

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki ” Przygoda z Matematyką” pod patronatem Uniwersytetu Śląskiego.

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu „Nudna Matematyka”.

  • Laureat Regionalnego Konkursu Matematycznego „Matematyka nie taka straszna”.

  • Wicemistrz Miejskiego Konkursu” Mistrz Matematyki 2015”.

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie” Kangur Matematyczny 2015”.

Agnieszka Łagodzińska kl. III a

  • Półfinalistka Wojewódzkiego Konkursu „Nudna Matematyka”

  • Finalistka Miejskiego Konkursu” Mistrz Matematyki 2015”.

Gleb Shapaval kl. III b

  •  Finalista  Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki ” Przygoda z Matematyką” pod patronatem Uniwersytetu Śląskiego.

Jakub Łucki k lI a

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki „Przygoda z Matematyką ”pod patronatem Uniwersytetu Śląskiego

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu „Nudna Matematyka”

  • Uzyskał wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2015”.

Dawid Hochuł kl. II a

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie” Kangur Matematyczny 2015”.

  • Półfinalista Wojewódzkiego Konkursu „ Nudna Matematyka”.

Jakub Schmid kl. II b

  • Półfinalista Wojewódzkiego Konkursu „Nudna Matematyka”

Mikołaj Wąsacz kl. I a

  • Laureat XXIII Wojewódzkiego Konkursu „Nudna Matematyka”- Zdobył II miejsce w finale.

  • Uzyskał wynik bardzo dobry  w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2015.

Mateusz Latusek uczeń klasy I a

  • Półfinalista XXIII Wojewódzkiego Konkursu „Nudna Matematyka”

Jacek Śliwiński uczeń klasy I a

  • Półfinalista XXIII Wojewódzkiego Konkursu „Nudna Matematyka”

 

FIZYKA

Kamil Sewera kl. II a

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach.

  • Laureat Polsko Ukraińskiego Konkursu z Fizyki” Lwiątko 2015”, zdobywca tytułu TAON.

  • Otrzymał wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie z Fizyki EUREKA 2015.

Maciej Jankiewicz uczeń klasy III b

  • Laureat Polsko Ukraińskiego Konkursu z Fizyki Lwiątko 2015, zdobywca tytułu TAON

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach.

  • Otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Fizyki EUREKA 2015.

Jakub Łucki kl. II a

  • Laureat Polsko Ukraińskiego Konkursu z Fizyki” Lwiątko 2015”.

Dawid Hochuł kl. II a

  • Laureat Polsko Ukraińskiego Konkursu z Fizyki” Lwiątko 2015”.

 

JĘZYK ANGIELSKI

Małgorzata Goli uczennica klasy III a

  • Uzyskała  certyfikat First Certificate of English z wynikiem A.

Karolina Sobieraj uczennica klasy III a

  • Laureatka XIII Wojewódzkiego Konkursu Lingwistycznego im.L. Zamenhoffa z języka angielskiego i niemieckiego Konkurs organizowany przez X LO im. I.JPaderewskiego.

  • Certyfikat z języka angielskiego FCE na poziomie B.

  • Uzyskała wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka

  • Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej UJ w Krakowie.

Maciej Jankiewicz kl. III b

  • Uzyskał  certyfikat FCE  z wynikiem C.                       

Agnieszka Łagodzińska kl.III a

  • Uzyskała wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej  UJ w Krakowie ( III miejsce w powiecie)

  • Certyfikat z języka angielskiego na poziomie B.

Julia Gałkowska kl. III a

  • Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej  UJ w Krakowie (I miejsce w powiecie)

  • Certyfikat z języka angielskiego na poziomie B.

Anna Szułczyńska kl. III a

  • Uzyskała Certyfikat FCE.

Aleksander Walkowicz kl. III a

  • Uzyskał Dyplom z wynikiem dobrym w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX 2015”.

Maksymilian Wójtowicz kl. III a

  • Certyfikat FCE.

Maciej Jankiewicz kl. III b

  • Certyfikat FCE

Jakub Schmid kl. II b

  • Uzyskał wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX 2015.

Michał Żelazny kl. I a

  • Uzyskał wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX 2015 pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej UJ w Krakowie.


 

JĘZYK NIEMIECKI

Nicola Bekacz kl.III a

  • Certyfikat Fit in Deutsch 1 z języka niemieckiego. Egzamin przeprowadzony przez Centrum Egzaminacyjne Instytutu Goethego Struktura w Katowicach

Witold Natkaniec kl. III a

  • Certyfikat z języka niemieckiego na poziomie B1 Moduł Czytania. Egzamin przeprowadzony przez Centrum Egzaminacyjne Instytutu Goethego Struktura w Katowicach.

Paweł Skowron kl. III a

  • Certyfikat z języka niemieckiego na poziomie B1 Moduł Czytania.

 Karolina Sobieraj kl. III a

  • Certyfikat z języka niemieckiego na poziomie B1 Moduł Czytania.

Kajetan Zarzycki kl.III a

  • Certyfikat z języka niemieckiego na poziomie B1 Moduł Czytania.

Jakub Schmid kl. II b

  • Uzyskał Certyfikat Fit 2 na poziomie A2

Maciej Jankiewicz kl. III b

  • Certyfikat z języka niemieckiego na poziomie B1.

Certyfikaty  Instytutu Goethego Fit 2 na poziomie A2:

  • Filip Andrysiak

  • Dawid Hochuł

  • Monika Lewandowska

  • Julia Juzoń

 

INFORMATYKA

CERTYFIKATY ECDL na poziomie B3:

Uczniowie klas trzecich:

  • Barbara Falgier

  • Karolina Sobieraj

  • Paweł Skowron

  • Anna Szułczyńska

  • Aleksander Walkowicz

  • Maksymilian Wójtowicz uzyskał Certyfikat na poziomie B4

Uczniowie klas drugich:

  • Jakub Łucki

  • Julia Kaczyńska

  • Filip Andrysiak

  • Monika Lewandowska

  • Jakub Magiera

  • Julia Plewniok

CERTYFIKATY ECDL MODUŁ B1:

  • Jacek Śliwiński

  • Olga Szcześniak

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Witold Natkaniec kl. III a

  • II miejsce w Pucharze Polski w najwyższej kategorii w Quadcross. Obecnie II pozycja w punktacji generalnej Mistrzostw Czeskiej Republiki.

Michał Żelazny uczeń klasy I a

  • Zdobył II miejsce w Pucharze Polski Oyama Karate (listopad 2014):

  • I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski Wschodniej w Oyama Karate (marzec 2015).

  • IV miejsce w Mistrzostwach Europy w karate w walkach „Semi-Knockdown”

Michał Bartusek  uczeń klasy Ia

  • Uzyskał  II miejsce w Mistrzostwach  Polski Wschodniej

  • w Oyama Karate (marzec 2015)

 

WOLONTARIAT

Uczniowie, którzy wykonali pracę na rzecz Śląskiego Oddziału Fundacji Polskich Kawalerów  Maltańskich w Warszawie „Pomoc Maltańska” w charakterze wolontariusza w ramach VI Maltańskiego Dnia Dziecka: 

  • Anna Szułczyńska

  • Małgorzata Goli

  • Barbara Falgier

  • Weronika Nowak

  • Aleksandra Trząska

  • Julia Antosz

  • Ewa Kłobukowska

Małgorzata Goli brała udział w wolontariacie na rzecz Społecznego Towarzystwa Hospicjum Cordis


ROK SZKOLNY 2013/2014

WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO w 2014 roku

Wyniki

 

 

BIOLOGIA

Laureaci w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Biologii

  • Marcin Rybok

  • Karen Sornek

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

  • Ewa Zajdel

Finaliści Konkursu Przedmiotowego z Biologii dla uczniów gimnazjów woj. Śląskiego

  • Nicola Bekacz

  • Paweł Skowron

MATEMATYKA

Finalistka Konkursu dla uczniów klas trzecich katowickich gimnazjów MISTRZ MTEMATYKI 2014

  • Anna Deja

  • Marcin Rybok

FIZYKA

Nagroda III Stopnia i tytuł TAON w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2014

  • Marcin Rybok

  • Maksymilian Wójtowicz

  • Kajetan Zarzycki

  • Maciej Jankiewicz

JĘZYKI OBCE

Laureat IV Regionalnego Konkursu Ortograficznego w Czterech Językach  „DICTATION  DICTADO DIKTAT DYKTANDO”

  • Łukasz Paul

Finalistka IV Regionalnego Konkursu Ortograficznego w Czterech Językach  „DICTATION  DICTADO DIKTAT DYKTANDO”

  • Ewa Zajdel

Finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów woj. Śląskiego

  • Anna Deja

Finalista XII Wojewódzkiego Konkursu Lingwistycznego im. L. Zamenhoffa z języka niemieckiego i języka angielskiego

  • Krzysztof Uchman

Certyfikat Instytutu Goethego „Fit In Deutsch 2” (poziom A2)

  • Paweł Skowron

  • Kajetan Zarzycki

  • Maciej Jankiewicz

  • Witold Natkaniec

  • Karolina Sobieraj

  • Anna Szułczyńska

  • Aleksander Walkowicz

INFORMATYKA

Laureat wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego “Komputer i technologia” pod patronatem PTI

  • Filip Witkowski

 


 

ROK SZKOLNY 2012/2013

Wyniki

BIOLOGIA

Laureaci w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Biologii

  • Hanna Gałdyn - najlepszy wynik w województwie

  • Julia Turek 

  • Patrycja Badora- Smoleń

  • Karol Krystek

Finalistka

  • Ewa Zajdel

Finaliści w Konkursie Biologicznym pod patronatem Uniwersytetu Śląskiego

  • Emilia Bober

  • Krzysztof Uchman

Finalistka w Międzynarodowym Konkursie pt ”Drapieżne Oblicze Ziemi”

  • Dominika Raś

Matematyka

Laureat w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki

  • Maximilian Harnot

Finalista

  • Wojciech Starak

I miejsce w Regionalnym Konkursie pt. Matematyka Nie Taka Straszna

  • Wojciech Starak i Maximilian Harnot

Finalista w Miejskim Konkursie Mistrz Matematyki 2013

  • Maximilian Harnot i Wojciech Starak

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2013

  • Maksymilian Wójtowicz

  • Kajetan Zarzycki

  • Marcin Rybok

  • Maximilian Harnot

Finalista w Nudnej Matematyce

  • Kajetan Zarzycki

FIZYKA

Laureat w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Fizyki

  • Marcin Rybok

Nagroda trzeciego stopnia w Międzynarodowym Konkursie Fizycznym Lwiątko 2013

  • Marcin Rybok

JĘZYK ANGIELSKI

Finalistka w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego

  • Anna Deja

JĘZYK NIEMIECKI

1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Lingwistycznym  z Języka Niemieckiego i Języka Angielskiego

  • Maximilian Harnot

2 miejsce

  • Ewa Stych

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

1 miejsce w VII Turnieju  OYAMA Karate w Konkursie Lekki Kontakt

  • Maciej Jankiewicz

2 miejsce w Zawodach Crossracing Cup 2013  Quad

  • Witold Natkaniec

Mistrzyni Polski Juniorów 2013 w Zawodach Ogólnopolskich w Curlingu

  • Ewa Stych

Wyniki uzyskane  w zawodach narciarskich – Wyjazd Sportowo-Edukacyjny Bukowina Tatrzańska 2013

1 miejsce

  • Maciej Jankiewicz

2 miejsce

  • Wiktor Oleksy

3 miejsce

  • Bartosz Olej

Wyniki uzyskane  w zawodach snowboardowych – Wyjazd Sportowo-Edukacyjny Bukowina Tatrzańska 2013

1 miejsce

  • Maciej Kamiński

2 miejsce

  • Adrian Stępień

3 miejsce

  • Witold Natkaniec


 

ROK SZKOLNY 2011/2012

Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego 2012

8 laureatów z Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego:

  • Ewa Stych (2gim), 

  • Julianna Kittel (2gim), 

  • Emilia Bober (2gim), 

  • Alan Madej (2gim), 

  • Małgorzata Kurkiewicz (2gim), 

  • Paulina Walkowicz (3gim), 

  • Elżbieta Paszkowska (3gim), 

  • Tomiła Karwowska (3gim).

2 laureatów z Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki:

  • Anna Kruglej (3gim)

  • Marcin Rybok (1gim) 

1 finalista z Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki:

  •  Maximilian Harnot (2gim)

1 laureatka z Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego:

  •  Ewa Zajdel (1gim)

1 laureat z Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego:

  • Max Harnot (2gim)

II miejsce w rejonie katowickiem w XI Wojewódzkim Konkursie Biblijnym

  • Jan Biedrzycki (2gim)

 

1 miejsce w konkursie Poliglota w Gimnazjum

  • Max Harnot (2gim)

2 miejsce w konkursie Poliglota w Gimnazjum

  • Jan Klaczak (2gim)

2 miejsce w rejonie katowickiem w XI Wojewódzkim Konkursie Biblijnym

  • Jan Biedrzycki (2gim)

1 miejsce w Regionalnym Konkursie Ortograficznym w Czterech Językach:

  • Ewa Zajdel (1gim) - Ewa była najmłodszą uczestniczką.


ROK SZKOLNY 2010/2011

Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego 2011

  • Konrad Stych uczeń klasy III gimnazjum to jeden ze 174 laureatów Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

  • Zuzanna Lelek uczennica klasy II zdobyła tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii.

  • Martyna Mol uczennica klasy II zdobyła tytuł finalisty w Konkursie Przedmiotowym z Biologii.

  • Elżbieta Paszkowska uczennica klasy II zdobyła tytuł finalisty w Konkursie Przedmiotowym z Biologii.

  • Kinga Glagla uczennica klasy III zdobyła 1 miejsce w IX Konkursie Lingwistycznym im. L. Zamenhoffa z Języka Angielskiego i Niemieckiego dla Gimnazjalistów w którym uczetniczyło 150 uczniów z całego Śląska.

  • Zuzanna Buszman uczennica klasy III zdobyła 4 miejsce w IX Konkursie Lingwistycznym im. L. Zamenhoffa z Języka Angielskiego i Niemieckiego dla Gimnazjalistów.


ROK SZKOLNY 2009/2010

Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego w 2010 roku

wyniki egzaminu gimnazjalnego 2010


ROK SZKOLNY 2008/2009

Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego w 2009 roku

Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2009r

 

 

Klasa Ia

  • Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego FOX

Filip Biczak - wynik dobry

Klasa Ib

  • Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego FOX

Szymon Grodski - wynik dobry

  • VI Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Der die das Kenner

Zuzanna Lelek - wyróżnienie

  • Ogolnopolski Konkurs Przedmiotowy "Edi"

uczniowie klasy Ib wzięli udział w konkursie z języka polskiego i zajęli miejsca od 12 do 42 na ponad 2700 uczestników biorących udział w województwie śląskim

Klasa II

 


 


 

  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologi

Zuzanna Buszman - laureat
Weronika Mangold - laureat

  • Międzyszkolny Konkurs Recytatorski O skrzydło Pegaza

Zuzanna Buszman - I miejsce


 

  • Wojewódzki Konkurs Historyczny KRĄG

Zuzanna Buszman - I miejsce

  • I Miejski Konkurs Poliglota w Gimnazjum

Weronika Mangold - III miejsce
Kinga Glagla - wyróżnienie

  • Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego FOX

Weronika Mangold -wynik dobry

  • Certyfikat z Języka Niemieckiego "Fit in Deutsch 2"

Zuzanna Buszman
Łukasz Galewski
Kinga Glagla
Karol Kostorz
Konrad Stych
Monika Trzcionka

Klasa IIIa

  • Certyfikat z Języka Niemieckiego Fit in Deutsch 2

Dominika Durbajło
Natalia Grabolus
Adam Kokoszka 
Sandra Szrot
Ewelina Turek
Barnaba Worach

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny  Kangur 2010

Szymon Gesler - wyróżnienie
Michał Surówka - wyróżnienie II stopnia

  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Szymon Gesler - półfinalista
Michał Surówka - finalista

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Genius Logicus

Szymon Gesler - złoty certyfikat
Natalia Grabolus - certyfikat
Michał Surówka - złoty certyfikat 

  • Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego FOX

Adam Kokoszka - wynik bardzo dobry
Ewelina Turek - wynik bardzo dobry

  • XVIII Wojewódzki Konkurs Matematyczny Nudna Matematyka

Michał Surówka - finalista

  • Festiwal Języków Obcych w Pałacu Młodzieży w Katowicach

Ewelina Turek - I miejsce

  • Certyfikat FCE z Języka Angielskiego

Ewelina Turek

  • Wojewódzkie Dyktando z Języka Niemieckiego

Ewelina Turek - wyróżnienie

  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg

Aleksandra Szojda - wyróżnienie

  • Certyfikat Umiejętności Komputerowych ECDL

Natalia Grabolus

  • Świadectwo Ukończenia V klasy Szkoły Baletowej

Sandra Szrot

Klasa IIIb

  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologi

Jakub Brączkowski - laureat 

Maja Huczyńska- laureat

Piotr Janas - finalista

  • Międzyszkolny Konkurs Recytatorski O skrzydło Pegaza

Piotr Janas- II miejsce

Certyfikat z Języka Niemieckiego 

  Fit in Deutsch 2

Jakub Rudolf 

Artur Bogucki

Wojtek Świstuń

  • Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego FOX

Maja Huczyńska - wynik dobry 

  • Certyfikat Umiejętności Komputerowych ECDL

Wojtek Świstuń

Dominika Zajaczkowska